10 دلیل برای آنکه باید فیفا 18 جام جهانی را بازی کنید

5 ماه پیش
آپدیت جام جهانی فیفا 18

با نزدیک شدن به روزهای فوتبالی در کل دنیا، شرکت سازنده بازی معروف FIFA یعنی EA Sports همانند گذشته در سال هایی که رقابت های جام جهانی برگزار می شود، آپدیت جام جهانی خود را به صورت کاملا رایگان برای خریداران فیفا 18 ارائه می نماید. در این آپدیت، بخشی مختص به جام جهانی 2018 روسیه به بازی اضافه گشته است که علاوه بر سایر قسمت های بازی، این بخش جذاب و مهیج، جلوه خاصی به بازی داده است. از ویژگی های مهم این آپدیت، وجود تیم های حاضر در جام جهانی و کیت های رسمی و معرفی شده آنها برای جام جهانی 2018 می باشد. تب ویژه جام جهانی در فیفا 18، علاوه بر قسمت آفلاین، دارای قسمت آنلاین نیز می باشد. شاید شما یک بار در هفته فیفا 18 بازی کنید و شاید هم هر روز هفته تایم خالی خود را با فیفا 18 پر کنید، تفاوتی ندارد که شما چقد علاقه مند هستید، فیفا 18 جام جهانی همه را شگفت زده خواهد کرد. در حال حاضر که این مقاله را مطالعه می کنید، آپدیت ویژه جام جهانی برای تمام کنسول های بازی و کامپیوتر های شخصی که بازی را به صورت اورجینال خریداری نموده اند ارائه شده و در دسترس می باشد.

فیفا 18 جام جهانی کاملا رایگان می باشد:

بله فیفا 18 جام جهانی به صورت کاملا رایگان برای پلتفرم های PS4 و XBOX One و PC و Nintendo ارائه گردیده است و دارندگان بازی FIFA 18 می تواند به صورت کاملا رایگان این بازی را بروزرسانی کنند. بیش از حد به رایگان بودن این آپیدت اشاره نکردیم؟

چون جام جهاینه:

جام جهانی فوتبال به عنوان یکی از معتبرترین و جذاب ترین تورنومنت های فوتبالی دنیا می باشد. در آپدیت جام جهانی فیفا 18، 32 تیم راه یافته به جام جهانی حضور دارند که دقیقا شبیه ساز جام جهانی 2018 روسیه می باشد که با طبق قرعه کشی انجام برای جام جهانی، گروه بندی ها انجام شده و از مرحله گروهی تا فینال جام جهانی در مسکو ادامه خواهد داشت.

حس و حال واقعی جام جهانی:

هر بار که وارد بخش جام جهانی 2018 فیفا می شوید حس و حال واقعی جام جهانی را تجربه می کنید و یا هر گاه وارد زمین بازی می شوید، انگار که واقعا در استادیوم محل برگزاری بازی در جام جهانی حضور دارید. 32 تیم راه یافته به جام جهانی، کیت تیم های راه یافته به جام جهانی 2018، بنر و پوستر های تیم ها و … باعث شده اند تا شما بهترین تجربه خود را از بازی داشته باشید.

حتما بخوانید:  سریعترین خودرو های جهان در سال 2018

استادیوم های جام جهانی 2018 روسیه:

این امکان برای شما فراهم شده است که بتوانید از تمامی 12 استادیوم مخصوص جام جهانی روسیه استفاده نمایید و لذت بازی کردن در استادیوم های ویژه جام جهانی 2018 روسیه را تجربه کنید.

تیم جدید خود را در بخش Ultimate جام جهانی بسازید:

ترکیب جدید تیم خود را برای حضور دربخش Ultimate جام جهانی 2018 روسیه آماده کنید. این بخش جذابترین قسمت بازی فیفا 18 می باشد که در آپدیت جام جهانی فیفا 18، تیم های ملی راه یافته به جام جهانی در این بخش حضور دارند. کافیست به بخش جام جهانی فیفا 18 بروید و وارد بخش Ultimate بشوید. حالا لذت داشتن تیم رویایی خود در جام جهانی 2018 را ببرید.

آپدیت بازیکنان و امتیازات آنان:

از آخرین بروزرسانی ترکیب تیم ها و همچنین امتیاز و قدرت بازیکنان در این آپدیت استفاده کنید. همه چیز دقیقا مشابه جام جهانی تعبیه شده است تا بیشترین حس و حال حضور در جام جهانی را از طریق بازی داشته باشید.

اضافه شدن بازیکنان بیشتر و جدید به ICON:

در این بخش بازیکنان و ستارگان جدیدی به بازی اضافه شدند که می توانید از آنها در ترکیب رویایی خودتان استفاده کنید. یکی از جدیدترین و معروفترین ستاره اضافه شده به این بخش کلوزه می باشد.

تاریخ را عوض کنید:

آیا تیم ملی کشور شما حذف شده است؟ تاریخ را عوض کنید، با انتخاب تیم ملی خود نتایج را آنطور که خودتان توانایی دارید رقم بزنید.

بهبود گیم پلی بازی در آپدیت جام جهانی فیفا 18:

فیفا 18 با استفاده از آخرین تکنولوژی شناخت حرکات بازیکنان ساخته شده است که در این آپدیت به دقت بر روی این موضوع کار شده تا بازی به طبیعی ترین حالت ممکن در بیاید.

از تاریخ 6 ژوئن، بازی بر بستر موبایل را تجربه کنید:

با آماده سازی ترکیب رویایی خود، از تاریخ 6 ژوئن می توانید آپدیت جام جهانی فیفا 18 را بر بستر موبایل تجربه کنید.

10 دلیل برای آنکه باید فیفا 18 جام جهانی را بازی کنید
4.9 (97.5%) 8 votes
0
برچسب ها :