ترکیب رنگ سبز سدری در دکوراسیون منزل

5 ماه پیش
ترکیب رنگ سبز سدری در دکوراسیون منزل

همیشه انتخاب رنگ برای چیدمان‌های مختلف سخت و دشوار است و معمولا به شما پیشنهاد می‌شود که رنگ‌هایی را انتخاب کنید که ریسک نداشته باشند؛ مانند رنگ قهوه‌ای، کرم و…ولی ممکن است شما عاشق رنگی باشید که در دکوراسیون منزل نتوانید وندانید که چگونه آن را ست کنید؛ مانند رنگ سبز سدری. رنگ سبز در دکوراسیون همیشه نماد طبیعت، سرزندگی و شادابی بوده و طرفداران بسیاری داشته است. همه‌ی ما به‌نوعی از رنگ سبز در منزلمان استفاده می‌کنیم چه آن زمان که گل ها را با برگ های سبز در گلدان می‌گذاریم ویا زمانی که پرده و مبل و کوسن را با این رنگ انتخاب می‌کنیم. البته رنگ سبز طیف گسترده‌ای دارد که با انواع سبز زیتونی، سبز چمنی، سبز یشمی و سبز سدری و…می‌شناسیم. اگر شما علاقه‌مند به استفاده از رنگ سبز در فضای خانه هستید و دوست دارید از این رنگ در پذیرائی و یا نشیمن خود استفاده کنید، بهترین انتخاب برای شما استفاده از رنگ سبز سدری می‌باشد که به راحتی با سایر رنگ ها مانند زرد و سفید ترکیب می‌شود و هارمونی بسیار زیبایی را به تصویر می کشد.

دکوراسیون با ترکیب سبز سدری و قهوه‌ای:

این ترکیب از جذاب ترین و شیک ترین ترکیب رنگ‌های سبز است. درعین‌حال که یک دکوراسیون با طراوت ایجاد می‌نماید، شیک و خاص بودن را نیز به دنبال دارد. معمولا استفاده از این ترکیب سبز سدری را برای پارچه‌ها و رنگ‌آمیزی دیوارها و رنگ قهوه‌ای را در نقش وسایل چوبی به کار می‌برند. البته به‌غیراز وسایل چوبی، استفاده از چرم قهوه‌ای لوکس بودن بیشتری را نمود می‌کند. همه‌ی این موارد به این بستگی دارد که شما چگونه از آن‌ها در خانه اتان استفاده می‌کنید؛ البته اگر به دنبال یک دکوراسیون با طراوت می‌گردید، از رنگ سبز سدری بیشتر استفاده کرده و از رنگ قهوه‌ای همان برای مبلمان و وسایل چوبی استفاده کنید.

ترکیب رنگ سبز سدری در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون با ترکیب سبز سدری و آبی:

به‌طورکلی طیف‌های رنگ سبز به دلیل ایجاد جو آرام‌بخش برای اکثر خانه‌ها مناسب هستند و درصورتی‌که بارنگ آبی ترکیب شوند خاصیت آرام‌بخشی و تسکین دهندگی خود را افزایش می‌دهند. تناژهای مختلف رنگ آبی ازجمله آبی روشن برای این ترکیب بسیار مناسب هستند. البته این شما هستید که مشخص می‌کنید کدام‌یک به‌عنوان رنگ اصلی و کدام به‌عنوان رنگ مکمل در دکوراسیون دیده شوند. رنگ سبز سدری به‌خصوص برای انواع ملحفه‌ها و کوسن و پارچه‌هایی با جنس مخمل مناسب می‌باشد و جلوه‌ی خاصی را به وجود می‌آورد. همچنین می‌توانید از رنگ سبز سدری برای رنگ‌آمیزی دیوارها چه در اتاق‌خواب و چه در نشیمن و از رنگ آبی برای پرده‌ها و مبل‌ها استفاده کنید. البته کارشناسان دکوراسیون استفاده از رنگ سبز- آبی را برای اتاق‌خواب و حمام بسیار مناسب‌تر می‌دانند و معتقدند قرار گرفتن در فضاهایی که با این طیف رنگی، رنگ‌آمیزی شده است کمک زیادی به آرامش افراد می‌کند

حتما بخوانید: نکاتی که هنگام خرید جهیزیه باید رعایت شوند

دکوراسیون با ترکیب سبز سدری و سفید:

رنگ سفید که همیشه با تمام‌رنگ‌ها ترکیب‌شده و جادوی خاصی در میان سایرین دارد بارنگ سبز سدری نیز، زیاد ست می‌شود و هم‌خوانی دارد. برای رسیدن به یک ترکیب بهتر و زیباتر می‌توانید رنگ سفید را به‌عنوان رنگ اصلی خود در نظر گرفته و سپس رنگ سبز سدری را به‌عنوان مکمل استفاده کنید. دیوارهای کاملاً سفید با مبلمان سبز سدری نمونه‌هایی از این ست هستند. همچنین می‌توانید از فرش سبز سدری که با طراحی زیبا و ترکیبی از رنگ‌های سفید و زرد جلوه زیبایی به اتاقتان می‌دهد، استفاده کنید.

ترکیب رنگ سبز سدری در دکوراسیون داخلی

دکوراسیون با ترکیب سبز سدری و رنگ کرم:

این ترکیب زیبا را می‌توانید در هر قسمت از منزل خود استفاده کنید. از پذیرایی و نشیمن گرفته تا سرویس‌ها و اتاق‌خواب. برای استفاده از رنگ سبز سدری در اتاق‌خواب پیشنهاد می‌شود که از رنگ‌های تیره آن برای روبالشی، پرده و یا تشک استفاده کنید و از رنگ روشن‌تر آن برای ملحفه و کوسن‌ها استفاده کنید. همچنین می‌توانید فرشینه و پرده اتاق‌خواب خود را از رنگ کرم و وسایل پارچه‌ای رتبه صورت طرح دار و دورنگ از سبز سدری و کرم استفاده کنید تا جلوه‌ی زیباتری به اتاق شما بدهد.

حتما بخوانید: نگهداری لوازم خانگی

دکوراسیون با ترکیب سبز سدری و صورتی:

اگر نیاز به یک دکوراسیون شاد و لذت‌بخش دارید ترکیب سبز سدری و صورتی همان گزینه‌ای است که باید به دنبال آن بروید. یک کاناپه با پارچه‌های رومبلی سبز و کوسن‌های صورتی و ترکیب با پرده‌های گل‌دار با زمینه سبز برای شما فضایی شاد و دوست‌داشتنی و منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند که برای فضای اتاق‌خواب دخترانه نیز بی‌نهایت مناسب می‌باشد.

ترکیب رنگ سبز سدری در دکوراسیون منزل
4 (80%) 3 votes
0
برچسب ها :