ست کردن رنگ لباس

5 ماه پیش
ست کردن رنگ لباس

 

ست کردن لباس یعنی چی:

ست کردن یعنی ترکیب کردن درست و زیبا که یکی از سخت ترین کارها برای آقایان و بانوان می باشد .گاهی برای خرید لباس هزینه زیادی می پردازید ولی تیپ تان آن طور که می خواهید نمی شود.رنگ ها قطعا یک عنصر خیلی مهم برای انتخاب لباس هستند که زیبایی و زشتی یک استایل به شدت تحت تاثیر آن قرار می گیرد. در این بخش  آموزش چند انتخاب لباس برای آقایان می پردازیم که با پوشیدن آن جذابیت و زیبایی خاصی ‌به چهره و اندامتان بدهد.

ست لباس قهوه ای و سبز:

این دو رنگ که از طبیعت الهام گرفته اند به خوبی باهم ست می شوند؛ می توانید با انتخاب یک شلوار سبز با یک کت و یا پیراهن قهوه ای و همچنین بر عکس آن‌ یک ست زیبا و سبز داشته باشید.

ست لباس صورتی و طوسی:

در این جا بیشتر منظور ما صورتی ملایم یا به اصطلاح عامه صورتی چرک می باشد، که بهترین ‌رنگی که می توان با آن پوشید رنگ های خنثی مثل طوسی است. میتوانید یک پلیور صورتی را با یک شلوار طوسی انتخاب کنید.

بخوانید:  ست کردن لباس با شلوار

ست لباس مشکی و سفید:

ترکیب این دو رنگ می تواند زیبا ترین ست را بوجود آورد چرا که بیشترین مقدار کنتراست را ایجاد کند. شما می توانید هر کدام از این رنگ‌ ها را که دوست دارید برای بالا تنه و یا پایین تنه استفاده کنید؛ هر قسمت از بدنتان که چاق تر است را با رنگ مشکی و قسمت لاغر تر را با رنگ سفید بپوشانید.

ست لباس مشکی و شتری:

شاید فکر کنید رنگ شتری زیاد جالب نیست چرا که نمی تواند ست شود، اما سخت در اشتباه اید، اگر لباسی به این رنگ در منزل دارید می توانید آن را با رنگ مشکی ست کرده و جلوه زیبایی به تیپ خود ببخشید. همچنین می توانید کفش رنگ شتری را با کت و شلوار مشکی ست کنید که ترکیب زیبایی تشکیل می دهد و این ست را می توان در مجالس پوشید.

ست لباس آبی و سورمه ای:

رنگ آبی که بیشترین‌ درخواست را در میان آقایان دارد، یک رنگ رسمی است که اغلب برای سازمان ها ویا مجالس رسمی انتخاب می شود، می توان لباس آبی را با یک شلوار سورمه ای و یا کت و شلوار سورمه ای با کراوات ابریشم قرمز تیره یا سبز تیره ست متفاوتی بسازید.

ست کردن لباس زنانه

ست کردن لباس بانوان فقط نیازمند کمی سلیقه و داشتن اعتماد به نفس است. بسیاری از زنان فکر می کنند فقط باید رنگ های تیره بپوشند و رنگ های روشن مانند سفید و کرم مختص میهمانی های خاص یا مراسم عروسی و غیره می باشد، درحالی که می توان با انتخاب درست رنگ های یک ست زیبا خلق کرد.

ست‌ کردن لباس قرمز:

اگر برای میهمانی حاضر می شوید می توانید یک مانتو مشکی را با شلواری کتان یا جین قرمز هماهنگ کنید، همچنین یک بلوز یا کت قرمز باید شلوار مشکی می تواند انتخاب خوبی باشد. می توانید کیف و کفش و شال خود را قرمز انتخاب کنید و برای مانتو و شلوار خود از رنگ هایی چون مشکی یا سفید استفاده کنید

ست کردن لباس صورتی:

صورتی از رنگ هایی است که بین خانم ها از محبوبیت زیادی برخوردار است و هر خانمی معمولا یک  لباس از رنگ صورتی را در کمد خود دارد که با پوستش  هم خوانی داشته باشد. رنگ  صورتی را می توان با مانتو یا پالتوی سفید و کفش سفید براق و ست جواهرات مروارید انتخاب کرد. همچنین می توان بر عکس آن عمل کرد ؛ یعنی پالتو یا مانتوی صورتی پودری را با شلوار و کفش سفید و جواهرات مروارید ست کرد

همچنین بخوانید:  طالع بینی ماه ها

ست کردن لباس کرم: 

اگر لباس شما کرم است می توانید آن را با کفش نارنجی ست کنید .همچنین اگر مانتو شما کرم رنگ می باشد می توانید آن را با کیف و کفش قهوه ای و شتری و یا شال و کفش نارنجی ست کنید .همچنین می توانید   ازلباس و مانتو کرم واکسسور هابی به رنگ هلویی یا نارنجی استفاده کنید.

ست کردن لباس تک رنگ:

تن های مختلف تیره وروشن  در کنار هم ترکیب زیبایی خلق می کنند .بهتر است  برای قسمت هایی از بدن که چاق تر هستند و می خواهید لاغر به نظر برسند از رنگ‌های تیره و بر عکس آن از رنگ های روشن استفاده کنید. فراموش نکنید که در این کار افراط نکنید و در کنار رنگ های یکسان از رنگ های خنثی مانند سفید یا مشکی ویا طوسی برای جلوه ی بهتر و زیباتر شدن استفاده کنید.

ست کردن رنگ لباس
5 (100%) 2 votes
0
برچسب ها :