طالع بینی تمامی سال ها

5 ماه پیش
طالع بینی

در گذشته کسانی بودند که ادعا می کردند می توانند بر اساس وضعیت ستارگان آینده را پیش گویی کنند. اساس این روش طالع بینی، توصیف افراد بر اساس جنس و ماه تولد می باشد. در این روش فردی که قصد ازدواج دارد ماه تولد و جنس فرد مورد علاقه اش را باید در اختیار داشته باشد تا در صورت علاقه و اعتقاد بتواند بر اساس آن انتخاب درستی داشته باشد یا این که قرار است به چه حرفه و شغلی روی آورد. اگر شما نیز مشتاقید تا در رابطه با سال و ماه و روز حیات خود و شخص مورد علاقه تان بدانید، این مطلب را از دست ندهید.

طالع بینی انواع مختلفی دارد از جمله: چینی، هندی، مصری و…

اول باید انتخاب کنید متولد چه ماه وچه سالی هستید تا با مطابقت با سال و ماه شخص مورد نظر بتوانید به روحیات آن شخص واقف شوید.

طالع بینی سال موش:

طالع بینی سال موش که شامل متولدین سال های:۱۲۹۱- ۱۳۰۳- ۱۳۱۵- ۱۳۲۷- ۱۳۳۹- ۱۳۵۱- ۱۳۶۳- ۱۳۷۵- ۱۳۷۸ می باشد

موش جذاب و خشن: موش با ویژگی جذابیت و خشونت زاده شده است. در نگاه اول شوخ طبع و متعادل به نظر می رسد اما فریب او را نخورید چون در پس چهره چیز دیگری است. موش همیشه آشفتعه، ناراضی و عصبی است اما چون موجودی تودار است و عادت به خود خوری دارد، اذا به کسی اعتماد نمی کند. موش اغلب خیالباف و گاه خلاق است. او در عیب جویی سرآمد همه است و دوست دارد از حاصل درسترنج دیگران استفاده کند نه دسترنج خود و اگر به کسی پول قرض دهد، بدش نمی آید سود آن را بگیرد. موش اگر عاشق کسی باشد، دین و دنیا را می بازد و به راحتی عنان اختیار خود را به دست دل می سپارد و چه بسا کارش به قمار و باده نوشی و کفر بکشد. موش متولد تابستان خوش اقبال تر است زیرا در تابستان انبارها پر از آذوقه اند و لازم نیست برای یافتن آذوقه خود را به خطر بیندازد.

طالع بینی سال گاو:

طالع بینی سال گاو که شامل متولدین سال های: ۱۲۸۰- ۱۲۹۲- ۱۳۰۴- ۱۳۱۶- ۱۳۲۸- ۱۳۴۰- ۱۳۵۲- ۱۳۶۴- ۱۳۷۶- ۱۳۸۸- ۱۴۰۰می باشد

گاو متین و خوددار، کم رو، وسواسی، منظم است. گاو می تواند هدفش را با نهایت پشتکار تعقیب کند اما بهتر است زیاد سر به سر او نگذارید چون ممکن است خطرناک شود. او برعکس ظاهر آرامش حیوانی یک دنده و نافرمان است و از کسی که پایش را در کفش او بکند بیزار است.

گاو پرکار و سخت کوش است، اما خودکامه و زورگو است. زن متولد سال گاو آشپز و کدبانویی برازنده و خوش لباس وبه زنانگی خود بسیار پایبند است. برای گاو عشق فقط یک سرگرمی‌خوشایند است. او می تواند مهربان،با وفا و حتی با احساس باشد ولی هیچگاه عاشق نمی شود و علاقه ای به روابط عاشقانه ندارد و سرانجام اینکه گاو متولد زمستان شاد تر و راضی تر است زیرا در زمستان کار ها کمتر است.

طالع بینی سال خروس:

طالع بینی سال خروس که شامل متولدین سال های: ۱۲۸۸- ۱۳۰۰- ۱۳۱۲- ۱۳۲۴- ۱۳۳۶- ۱۳۴۸- ۱۳۶۰- ۱۳۷۲- ۱۳۸۴- ۱۳۹۶ می باشد

کاوشگر باغچه : خروس موجودی خیال باف است که خود را تافته جدا بافته می داند و دوست دارد همه از او تعریف کنند. او به راحتی افکار خود را بیان می کند و هرچه به فکرش برسد به زبان می آورد بی آنکه نکته ای را از قلم بیندازد. خروس معتقد است که همیشه حق با اوست و می داند که چه کاری انجام می دهد. او به هیچ کس اعتماد ندارد و خود محور است. خروس در ظاهر شجاع، ماجراجو و بی پرواست، اما عقلتان به چشمتان نباشد. خروس عاشق خواب و خیال، مکاشفه و قهرمان پردازی است اما درواقع طبل تو خالی است. البته او ترسو یا خجالتی نیست و در صورتی که شرایط ایجاب کند می تواند به موجودی جسور و شجاع تبدیل شود. از آن جا که خروس ذاتا اسراف کار است هرچه بدست آورد خرج می کند، حتی ممکن است در کار های تجاری دست به ریسک زده و تا مرز ورشکستگی پیش رود. مرد متولد خروس حضور در جمع زنان را دوست دارد زیرا می تواند خودنمایی کند و بدرخشد. او به ندرت با مردان رفت و آمد دارد چون مرد ها حوصله اش را سر می برند. حضور دو خروس در خانه زندگی را برای دیگران سخت می کند. پس در هنگان انتخاب، این نکته را مد نظر قرار دهید.

بخوانید:     تعرفه دندانپزشکی سال 97

طالبع بینی سال سگ:

طالع بینی سال سگ که شامل متولدین سال های: ۱۲۸۹- ۱۳۰۱- ۱۳۱۳- ۱۳۲۵- ۱۳۳۷- ۱۳۴۹- ۱۳۶۱- ۱۳۷۳- ۱۳۸۵- ۱۳۹۷ می باشد

موجودی غمناک و نگران: سگ موجودی غمناک و نگران است و همیشه حالت دفاعی به خود می گیرد. او همیشه در هال نگهبانی است و هوشیارانه اطراف را زیر نظر دارد. او همواره پیش از دیگران علیه بی عدالتی فریاد می زند زیرا شجاعت این کار را دارد. اوممکن است کمی گوشه گیر باشد اما روحیه فداکاری را دارد. سگ با وفا، راستگو و بسیار وظیفه شناس است. او از بازگو کردن راز ها و صحبت های خصوصی دیگران بیزار است. او به ندرت در جمع خودنمایی می کند، اما هیچکس بهتر از او نمی تواند به صحبت های دیگران گوش دهد. سگ از بی بند و باری، جنگ، بیکاری، گرسنگی و وقایع ناگوار رنج می برد. او از مادیات روی گردان است و وقتی پولی بدست می آورد سخاوتمندانه خرجش می کند. اما اگر به هر علت نیاز ناگهانی به پول پیرا کند، هیچکس بهتر از او راه بدست آوردنش را نمی داند. در طول تاریخ اغلب قهرمانان عدالت، در سال سگ متولد شده اند زیرا سگ از هر نوع بی عدالتی منفور است. سگ در عشق نیز صادق و ثابت قدم‌ است اما با هیجانات مداوم و احساسات ناپایدار شریک عشقی خود را می آزارد. دوران کودکی سگ بی سامان است و در دوران جوانی با مشکلات زیادی دست به گریبان می شود و در میان سالی به دلیل گرفتاری های شغلی احساس نا امیدی می کند و در پیری برای انجام ندادن کار ها تاسف می خورند.

طالع بینی سال ببر:

طالع بینی سال ببر که شامل متولدین سال های: ۱۲۸۱- ۱۲۹۳- ۱۳۰۵- ۱۳۱۷- ۱۳۲۹- ۱۳۴۱- ۱۳۵۳- ۱۳۶۵- ۱۳۷۷- ۱۳۸۹ می باشد

دلیر بی پروا:یک عصیانگر و شورشی نا راضی است. ببر دوست دارد سردمدار باشد ولی متاسفانه شایستگی رهبری را ندارد. راه افتادن به دنبال ببر، می تواند شروع فاجعه ای بزرگ باشد . او همیشه در پی ماجرا جویی است و گاه خواسته های غیر منطقی و دور از احتیاط دارد. ببر بنابر روحیه ی جنگجویی خود به هر قیمت بر سر اعتقاداتش پا فشاری می کند. او سرسخت و ستیزه جو است. هرچند ببر گاهی خودخواه است، اما می تواند دست و دل باز و سخاوتمند و ایثارگر باشد. ببر ها باریک بین و تیزبین هستند. ببر حرص چندانی به مال و ثروت ندارد اما ممکن است پول زیادی بدست آورد‌ او بیش از دیگران اهل عمل است و بخت نیز با او یار است. ببر هرگاه درگیر مسائل عشقی شود آن قدر پرشور و حرارت می شود که به ندرت ممکن است شادی های عشق را لمس و درک کند. دوران کودکی ببر آرام و بی دردسر خواهد گذشت اما دوره دوم زندگی او با مشکلات مالی و عاطفی و خانوادگی و ازدواج دست به گریبان است، هرچند هیچ یک از این مشکلات او را از پا در نمی آورد. اما اگر با مهارت آن ها را از سر راه برندارد چه بسا پیامد های آن در دوره سوم زندگی برایش مشکل ساز شود. ببر برای آسیایی ها شگون دارد و تداعی کننده قدرت برتر و نماد آسودگی و امنیت در زندگی انسلن هاست.

طالع بینی سال خوک:

طالع بینی سال خوک که شامل متولدین سال های: ۱۲۹۰- ۱۳۰۲- ۱۳۱۴- ۱۳۲۶- ۱۳۳۸- ۱۳۵۰- ۱۳۶۲- ۱۳۷۴- ۱۳۸۶- ۱۳۹۸ می باشد

تپلی محبوب:خوک جنگ جویی جوانمرد، بلند همت ودلیر است.او ساده ی بی ریا و اطمینان بخش است و اگر به او ستم کنید بی دفاع و بی پناه می شود. خوک اشتباهاتش را با متانت می پذیرد و نسبت به اشتباهات دیگران صبور و بردبار است. انصاف خوک به او اجازه نمی دهد که خود را برتر از دیگران بداند. به ندرت دروغ می گوید و آن هم در مواردی است که می خواهد خود را از خطر برهاند. خوک باهوش است اما در مورد مسائل مالی کند ذهن است و ناشیانه عمل می کند. خوک دوست و شریکی بی همتاست. او ملمولا کم حرف هست ولی اگر تصمیم به صحبت کردن کند، هیچ چیز نمی تواند مانع او شود. خوک دوستان اندکی دارد اما آن ها را تا پایان عمر حفظ خواهد کرد و از هیچ فداکاری در حق آنان کوتاهی نمی کند. زنان متولد سال خوک عاشق حضور در جمع و میهمانی هستند. آنان در خانه داری بی نظیرند.خوک باید از مار فاصله گیرد ، چراکه مار او را اسیر و برده خود می‌کند و چنان به دور او حلقه می زند که توان هر حرکتی را از او سلب می کند.

طالع بینی سال خرگوش و گربه:

طالع بینی سال خرگوش و گربه که شامل متولدین سال های: ۱۲۸۲- ۱۲۹۴- ۱۳۰۶- ۱۳۱۸- ۱۳۳۰- ۱۳۴۲- ۱۳۵۴- ۱۳۶۶- ۱۳۷۸- ۱۳۹۰ می باشد

موجودی لطیف: متولدین خرگوش شاد ترین انسان ها و اشخاصی خوش ذوق، بردبار و عاقل هستند که هنگام برخورد با دیگران شرافتمندانه برخورد می کنند. خرگوش ها عاشق ضیافت هستند و به خاطر سلیقه بی نظیرشان اغلب دارای خانه های زیبایی هستند. خرگوش ها محافظه کارند. همینطور آن ها محتاط و کمی ترسو هستند و هیچگاه مسئولیت انجام کاری را نمی پذیرند مگر همه جوانب را در نظر گرفته باشند. خانم های سال خرگوش در تمامی مشاغلی که نیاز به ذوق و سلیقه و برخرد خوب دارد، می دخشند. بهتر است با خانم سال خرگوش ازدواج کنید زیرا آن ها تیز بین، نکته سنج و راز دار هستند و در عین حال کدبانو های برازنده ای هستند که با بودن در کنار همسرشان باعث افزایش شهرت آنان می شوند. در پایان به این نکته شاره کنیم که خرگوش به خاطر ظاهر ضعیف ممکن است با آسانی به موحودی قدرتمند و مخوف تبدیل شود پس او را دست کم‌ نگیرید.

طالع بینی سال اژدها:

طالع بینی سال اژدها که شامل متولدین سال های: ۱۲۹۵- ۱۳۰۷- ۱۳۱۹- ۱۳۳۱- ۱۳۴۳- ۱۳۵۵- ۱۳۶۷- ۱۳۷۹-۱۳۹۱ می باشد

موجودی خوش خط و خال: اژدها سرشار از شور و نشاط زندگی است. در وجودش نشانی از حیله گری ودسیسه پردازی یافت نم شود و به سادگی فریب می خورند ولی شهامت پذیرش اشتباه و اعتراف را دارند. اژدها بدخلق، سرکش، لجوج و حاضر جواب است و اغلب بی اندیشه سخن می گوید. او موجودی مغرور و عجول است که به سادگی عنان اختیار را از دست می دهد. او باهوش، با اراده و بخشنده است و از عهده انجام هر کاری  به خوبی بر  می آید و تا لحظه مرگ هرگز محتاج دیگران نخواهد شد. اژدها محبوب خاص و عام است اما خود کمتر دل به کسی می بندد و هرگز درگیر ماجراهای عاشقانه نمی شود و طعم تلخ نا کامی را نمی چشد بلکه اوست که دیگران را همیشه ناکام می گذارد. اژدها نماد بخت و اقبال است و در طالع بینی بهترین نماد برای زنگی، رشد و ترقی به شمار می رود. او همیشه در اوج است و می درخشد اما درخشش او سطحی است.

همچنین بخوانید:     عسل درمانی

طالع بینی سال مار:

طالع بینی سال مار که شامل متولدین سال های: ۱۲۸۴- ۱۲۹۶- ۱۳۰۸- ۱۳۲۰- ۱۳۳۲- ۱۳۴۴- ۱۳۵۶- ۱۳۶۸- ۱۳۸۰- ۱۳۹۲ می باشد

خردمند و زیبا: اگر کسانی که در سال مار متولد شده مرد باشند، حذاب، احساساتی و شوخ طبع هستند و اگر زن‌ باشند، زیبا هستند و این زیبایی عامل کامیابی آنهاست. مار در لباس پوشیدن بسیار خوش سلیقه است و خود نمایی می کند.مردان متولدین این سال بسیار خوش لباس و خانم مارها هم بی اندازه خود آرا هستند. مار بسیار می اندیشد و خردمند و فرزانه است و با همت و پشتکار، کار هارا تا پایان دنبال می کند. در امور مالی و اقتصادی کمی حسابگر هستند اما همیشه دم از بخشندگی می زنند. برای مار حان دادن راحت تر از پول دادن است. ما همیشه دنبال مشاغل بی دردسر و آسان می گردد و تا اندازه ای تنبل است. مردان متولد مار، چشم چران هستند اما تحمل چنین صفتی از همسرشان را ندارند. مار نسبت به شریک مسائل عشقی خود حتی اگر عاشقش نباشد، بسیار حسود است و آنچنان به دورش حلقه می زند تا سرانجام او را از میدان به در کند.

طالع بینی سال اسب:

طالع بینی سال اسب که شامل متولدبن سال های: ۱۲۸۵- ۱۲۹۷- ۱۳۰۹- ۱۳۲۱- ۱۳۳۳- ۱۳۴۵- ۱۳۵۷- ۱۳۶۹- ۱۳۸۱- ۱۳۹۳ می باشد

نجیب و برازنده: اسب بسیار خوش برخورد، خوش صحبت، با نشاط و در همه حال دوست داشتنی و محبوب است. جاذبه جنسی او خیره کننده است و میداند چگونه لباس بپوشد و خوش اندام و ورزشکار است. روحیه اسب با فعالیت های سیاسی سازگار است و این گونه کار ها او را خشنود می کند. اسب با شگردی خاص، دیگران را زیر سلطه خود در می آورد و بسیار حاضر جواب است. اسب بی تاب، نازک دل، تندخو و پرشور و حرارت است. کسانی کا یک بار از خشم او آسیب دیده باشند همیشه از او می هراسند.اسب به اندازه ای متکبر و مغرور است که به مشکلات دیگران اهمیت نمی دهد و تنها به امور خودش می پردازد و هر کس را که در راه رسیدن به هدفش مانع ایجاد کند لگد کوب می کند. اسب در ارتباط با جنس مخالف موجودی ضعیف است، او به خاطر عشق از همه چیز می گذرد و آنچنان مجذوب عشق می شود که همه چیز را از یاد می برد. نماد اسب آتش ،  که هر شصت سال یک بار تکرار می شود ، برای خود اسب و خانواده اش شگون ندارد و کسانی که در سال اسب آتش متولد شده اند از نظر شخصیتی همان خصلت های متولدان سال اسب را دارند، اما صفات خوب و بدشان شدید تر است.

طالع بینی سال بز:

طالبع بینی سال بز که شامل متولدین سال های: ۱۲۸۶- ۱۲۹۸- ۱۳۱۰- ۱۳۲۲- ۱۳۳۴- ۱۳۴۶- ۱۳۵۸- ۱۳۷۰- ۱۳۸۲- ۱۳۹۴ می باشد

هنرمندی سرکش و ناآرام: بز ها شیک پوش، دلربا و عاشق طبیعت هستند و هنرمندند؛ اما هیچ گاه از بخت خود راضی نیستند. بز وقت شناس نیست و حوصله همه از دست او سر می رود و ناخواسته اسباب دردسر است. بز خحالتی و دارای حالتی زنانه است. همچنین فرهیخته و دلرباست؛ اما طبعی ناپایدار و هوسباز دارد. متولدان سال بز اغلب مذهبی هستند اما از هر مذهبی که پیروی کنند، تا زمانی که به آن پایبندند که مانع آسایش زندگی اشان نشود. مردان و زنان متولد سال بز خوش قلب، مهربان، بلند نظر و دست و دل بازند و سخاوتمندانه به یاری نیازمندان می شتابند. اما متاسفانه آنچه به دیگران می بخشند همیشه از خوشان نیست و مال دیگران را نیز مال خود می دانند. خانم های سال بز دوست دارند با مردی ثروتمند ازدواج کنند، یا از حمایت فردی با نفوذ یا پدر و مادری پولدار برخوردار شوند. بز ها عاشق پیشه اند و ماجرا های عاشقانه در زندگی اشان فراوان به چشم می خورند. اما چون طبیعت آرامی دارند، دچار التهاب عاطفی نمی شوند.

طالع بینی سال میمون:

طالع بینی سال میمون که شامل متولدین سال های:۱۲۷۸- ۱۲۹۹- ۱۳۱۱- ۱۳۲۳- ۱۳۳۵- ۱۳۴۷- ۱۳۵۹- ۱۳۷۱- ۱۳۸۳- ۱۳۹۵ می باشد

میمون شرور و حیله باز: میمون موجودی شیطان، موذی، شوخ طبع، گستاخ و بد جنس است و همیشه در حال مسخره بازی است اما او فریب کار است. میمون موجودی اجتماعی و معاشرتی است و در ظاهر با همه خوب ارتباط برقرار میکند اما این رابطه نیز جزئی از حیله های اوست. میمون هیچ کس را قبول ندارد و خود را برتر از همه می داند و این نشان می دهد که موجودی مغرور است. میمون خلاق و مبتکر است و با خلاقیت خود می تواند دشوار ترین مسائل را حل کند. همچنین او هوش سرشاری دارد و توانایی او درفریفتن دیگران شگفت انگیز است. او می تواند با چیره دستی، اژدهای نیرومند را با آن همه هوش و درایت فریب دهد. او حتی در برابر جاذبه ببر مقاومت کرده و او را بی رحمانه مسخره کرده، می آزارد. او برای همه کاری آمادگی دارد و برای رسیدن به هدفش دست به هر کاری می زند. میمون  با هر نمادی که ازدولج کند احتمالا صاحب بچه های زیادی خواهد شد 

 
طالع بینی تمامی سال ها
لطفا امتیاز دهید
0
برچسب ها :