طالع بینی ماه های سال زن و مرد

5 ماه پیش
طالع بینی ماه های سال زن و مرد

طالع بینی مرد متولد فروردین:

رک و راست، پر توقع و ریاست طلب، عاشق پیشه، حسود، رفتار و قیافه اش جوانتر از سنش به نظر می رسد، ملامت آور و هرگز به گذشته فکر نمی کند. اگر در جست و جوی یک مرد سر به راه و همیشه یکنواخت و صد درصد مطمئن هستید، او را به همسری انتخاب نکنید. ا و میتواند مدتی شما را غرق در شور و حرارت کند و بعد در یک لحظه مثل یک تکه یخ سرد و خاموش بشود. شجاع و با اعتماد به نفس است. عاشق پیشه تما معنا که هیچ یک از متولدین برج دوازده گانه سال به اندازه متولدین فروردین نمی توانند در عشق پا بر جا باشند. وقتی به منزل می آید دوست دارد زنش را شاد و خندان و با بوی عطری که دوست دارد ببیند.

طالع بینی زن متولد فروردین:

خوشبین است و خواهان داشتن کاری خارج از منزل می باشد. او بیش از هر زن دیگری می تواند بدون مرد زندگی کند. زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می کند و از حقش دفاع میکند بدون اینکه نیازی به کسی یا مردی داشته باشد. دختران متولد فروردین همیشه تعدادی عاشق سینه چاک دارند اما با این وجود همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می گردند که جزء این عده نباشند. در صورت مساعد بودن زمینه عشق در ابراز آن پیش قدم‌ می شوند. به اون بفهمانید که دوستش دارید اما خیلی هم دنبال او نروید. زن متولد این ماه چه قبل از ازدواج و چه بعد از آن خواهان آزادی فراوان است و دوست دارد که شما به وفاداریش اطمینان کامل داشته باشید. او خیلی دیر به مواد مخدر معتاد می گردد اما از انتقام کشیدن لذت می برد.خیلی زود عصبانی می شود و خیلی زود هم آرام می گیرد.

طالع بینی مرد متولد اردیبهشت:

دیر ناراحت می شود اما اگر ناراحت شود دنیا را به هم می ریزد، زود رنج و بد خشم است اما هرگز از خانه اش قهر نمی کند، زن شوخ طبع، سیاست مدار، مطیع و خانه دار را به حد پرستش دوست دارد و علاقه مند به داشتن پسر است. هیچ موجودی در دنیا به اندازه ی مرد متولد این ماه در مقابل ناز و نوازش، نرمش از خود نشان نمی دهد. مرد متولد اردیبهشت می تواند یک عاشق بی قرار ، صمیمی و حامی معشوق باشد. در پدر بودن مردی است بی نظیر و برای بچه های خود در یک دستش زر و در دست دیگرش شلاق است( وای به روزی که برنجد). مسلما هیچ مردی مهربان تر، صمیمی تر و شکیبا تر از یک مرد متولد اردیبهشت نیست، به شرط آن که احترامات و مردانگی او مورد تهدید قرار نگیرد. مرد متولد این ماه شوهری است پر اغماض که به راحتی از خطا های زنش می گذرد و از ساختن امکانات و وسائل و رفاه برای خانواده کوتاهی نمی کند اما در تمام حالات حساب کار دستش است و نمی خواهد که  کلاه سرش برود.

بخوانید:  طالع بینی سال ها

طالع بینی زن متولد اردیبهشت:

مخالف شتاب زدگی است و یک رگ لجبازی دارد. دغل باز و نا پاک و اهل فلسفه بازی نیست و از بسیاری از جهات نمک زندگی محسوب می شود. زن متولد این ماه طبیعت را دوست دارد. مادری سخت گیر و همسری فداکار و کمک دهنده و عاشق موسیقی و سازو آواز است. اگر شما او را بیش از حد تحمل و اذیت نکنید بازی زندگی را خوب و با قدرت قابل تحسینی ادامه می دهد. در لباس پوشیدن خیلی سادا ولی با سلیقه است و به همین علت طرفدار لباس اسپرت می باشد. او کمتر شکایت می کند و اگر اقتصاد خانواده دچار بحران شود، آرام و بدون اعتراض کاری برای خودش پیدا می کند و به کمک شوهرش می شتابد. زن متولد این برج روح واقعا بزرگی دارد.

طالع بینی مرد متولد خرداد:

با ذوق و هنر دوست، کمی بد قول، پدری نرم‌و مهربان برای فرزندان، خوش صحبت خوصا با زن اهل تنوع و ماجراجو، گاهی اهل زخم و زبان. مردان خرداد اکثرا دو زنه هستند و حال و هوای عاشقانه اشان بی ثبات و رنگارنگ است. آنان خوش صحبت و مردم دارند. مرد خردادی به مهمانی رفتن و مهمانی دادن و با مردم جوشیدن را دوست دارد و غالبا شمع مجلس است. گاه عاشق است و برای زنی می میرد ولی به او اخم می کند گاهی از کسی قلبا نفرت دارد ولی از روی سیاست و مصلحت چنان با او گرم می گیرد که گویی هیچ کس را به اندازه او دوست ندارد. بسیاری از مردان ‌متولد این برج‌ چند بار ازدواج کرده و اگر دو زن نداشته باشند از خیلی چیز های دیگر دوتا دارند مثل آپارتمان، شغل و حتی دوتا حیوان خانگی.

دو شخصیتی بودن او بر امور مالی نیز اثر می گذارد. گاه به دست و دل بازی شهره افاق می شود و گاهی دست و دلش برای خرج کردن یک شاهی میلرزد. نرد متولد این ماه از شدیدن انتقاد از رفتار عاشقانه اش چنان بیزار است که زندگی چند ساله اش را به این خاطر به هم می زند.

طالع بینی زن متولد خرداد:

زنی با چند شخصیت گوناگون، خوش سر و زبان، عاشق تغییر و تحول، مادری شاد و خندان، ماجراجو و بی ثبات و بیش از اینکه طالب عصبانیت شما باشد به شفقت شما نیاز دارد. او گاهی خانه دار، گاهی تنبل، گاهی جذاب و دلربا، گاهی غمگین و کم حرب و گاهی پر حرف و پر جنب و جوش است. در میان این زن چند شخصیتی موجود رمانتیکی وجود دارد که اگر بتوانید احساسات فکری، روحی و جسمی اش را یک جا مورد بهره برداری قرار دهید؛ خوش بخت ترین مرد روزگار خواهید بود که البته حصول به این هدف کار ساده ای نیست. زن متولد این برج خیلی راحت می تواند یک مهمانی زنانه ی صوت و کور را به شور و نشاط بیاورد و یا فکر و گرفتاری های یک مرد را از سرش خارج کند. او قادر است هر چه بخواهید انجام دهد.اگر شما خواهان وفا داری می باشید او می تواند چنین باشد به شرط اینکه نیازهای قلبی اش راارضا کنید.زن این ماه شم اقتصادی قوی دارد و اگر به تجارت مشغولید می توانید مسائل و مشکلات خود را با او مطرح سازید.گاهی دمدمی مزاج است.ا‌و لحظه ای غرغر و لحظه ای بعد بد گمان و چند دقیقه بعد چرب زبان می شود. او بسیار با سلیقه و با ذوق است و به بچه هایش هرگز اجازه نمی دهد قبل از انجام‌ تکالیف مدرسه به بازی مشغول شوند. اگر می خواهید با زن متولد خرداد ازدواج کنید باید در تمام‌زندگی نواظب باشید که سرعت پرخش از ۱۵۰ کیلومتر در ساعت تجتوز نکند. او در تمام عمر محتاج توجه و محافظه کاری شما است تا از جاده سلامت خارج نشود.

طالع بینی مرد تیر:

بسیار اخمو و ترش رو، زن دوست، بخیل، پول دوست، عاشق نقاشی و همبازی بچه ها می باشد. او بدون شک استاد است و هرگز حواسش پرت نمی‌ شود و از پر چانگی بیزار است. در مجالس و میهمانی ها آنچنان با ادب و با نزاکت است که شما به زحمت می توانید انتظار یک دور رقص با او را داشته باشید. اگر قلبش جریحه دار شود فورا به داخل لاک خود فرو می رود و سکوت و گوشه نشینی را انتخاب می کند. اگر با یک مرد متولد تیر ماه ازدواج کردید فراموش نکنید که با خود یک چتر همراه ببرید زیرا در خانه شما یک روز هوا ابری است و یک روز بارانی، در آنجا شما هم میخندید و هم گریه می کنید.

طالع بینی زن متولد تیر:

بسیار با وفا، نجیب، گاهی اوقات خسیس، مادری کم نظیر، از اتقاد نفرت دارد و اگر مورد تمسخر قرار بگیرد به شدت آزرده خاطر می شود. اگر با شما دعوا و اوقات تلخی کرد هرگز برای آشتی کردن پیشقدم نمی شود. به گذشته ها علاقه زیادی دارد و اشیاء کهنه و قدیمی را با ولع خاصی نگهداری می کند. بطور معمول میزان پولی را که خرج می کند، خیلی کمتر از میزانی است که بدست می آورد. اگر روزی هدیه گرانبهایی به او بدهید او از شما به خاطر مقدار زیادی که در راه کادو به هدر داده اید دلخور می شود. اگر با زن متولدین تیر ازدواج کردید به خاطر داشته باشید که نسبت به مادر او خیلی مهربان باشید. از نظر او مادر کسی است که اصلا نمی تواند ناراحتی اش را ببیند. از بازگو کردن جوک هایی که برای مادر زن ساخته شده خودداری کنید چون اصلا تاب تحملش را ندارد.

همچنین بخوانید:  عسل درمانی

طالع بینی مرد متولد مرداد:

یک شیر ژیان و سرکش، دوست واقعی و یک پدر نمونه، یک عاشق پاکباز، بی عشق نمی تواند زندگی کند. دل او از آینه پاک تر و روشن تر است. او ممکن است که پولش را صرف هیچ و پوچ کند اما مطمئن باشید زندگی خود را برای هیچ و پوچ به هدر نمی دهد. وقتی عشق به قلب چنین نردی قدم بگذارد، درِ جیب هایش را باز می گذارد و برای شمت سنگ تمام می‌گذارد. برای او عملا دو راه بیشتر وجود ندارد یا باید مورد پرستش قرار بگیرد و یا بمیرد.برای او رقابیت کردن با یک مرد دیگر و یک کار غیر قابل تحمل است و آن وقت است که آسمانی آبی و آفتابی متولد این ماه تبدیل به آسمان ابری و سیاه می شود. آنچه در وجود مرد متولد مرداد پیدا نمی شود کینه، بدذاتی و شقاوت است. او ممکن است به طرز وحشتناکی خشمگین شود، اما در آن حالت نیز قلبش پاک باقی می ماند.

طالع بینی زن متولد مرداد:

باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، دوستدار تعریف و خواهان تجمل ، ریاست طلب، کد بانو، مادری مهربان و صمیمی اما سعی می کند فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار آورد.

خودمانی شدن با غریبه ها را نمی پسندد، در حالی که با دوستان نزدیک خود شوخی می کند و رفتاری بسیار صمیمانه با آن ها دارد. او در امور عاطفی بسیار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسیار عاشق پیشه است.اگر با زن متولد این ماه ازدولج کردید، بهتر است او را کمتر بیرون ببرید، اما وقتی برای گردش رفتید، به رستوران و نقاط شیک و درجه یک ببرید. او خودش آدم دست و دل بازی است و چه بسا هدیه های که برای شما می خرد، از نظر قیمت بیشتر از آن چیزی هایی است که شما برای او بخرید، او به مجموع پولی که برای او خرج می کنید اهمیت زیادی قائل نیست.طبیعت و ذات زن متولد مرداد چنان است که خود را بالاتر از دیگران می داند و عجیب آنکه مردم هم کمتر از این حالت و رفتار او رنجش خاطر پیدا می کنند زیرا او به رغم داشتن چنین اخلاقی بیش از هر زن دیگری در کار ها و رفتارش صمیمیت و صداقت دارد. او بسیار شک پوش و خوش لباس است، اما اجازه نمی دهد مد پرستی و شیک پوشی اش موجب جلف گرایی شود.

طالع بینی مرد متولد شهریور:

آتش عشق این نرد کم شعله اما جاودانه و با حرارت است. به کوچک ترین چیز هایی که مورد علاقه همسرش باشد فکر می کند و به آن ها اهمیت می دهد. مرد متولد شهریور خیلی راحت تر از مردان دیگر می تواند مجرد زندگی کند و چون ذاتا به سرنوشت معتقد است در صورت پیدا نکردن رابطه عاشقانه وضع خود را می پذیرد؛ به همین دلیل شمار بسیاری از مردان متولد این ماه تا میانسالی مجرد باقی ماندند. از سوی دیگر دقت و وسواس او در انتخاب همسر موجب می شود خیلی کمتر از دیگران در زندگی زناشویی دچار شکست شود. اگر از خطا های کوچ او چشم پوشی کنید، مردی خوش مشرب و با سلیقه کنار خود خواهید داشت. مرد متولد این برج از شما توقع خواهد داشت که مراقب سلامتی او باشید و متقابلا اگر شما هم بیمار شوید، صمیمانه به پرستاریان می پردازد. وقتی زبان به انتقاد گشود کافی است قدری حوصله به خرج دهید تا آب ها از آسیب بیفتد و خواهید دید که او همان مرد وفادار و دوست داشتنی سابق است.

طالع بینی زن متولد شهریور:

خوش قلب، بی ریا و تزویر، بسیار احساساتی، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده و در هیچ کاری زیاده روی نمی کند. زن متولد شهریور ذاتا با شرم‌ و حیا است و محال است وی را مسخره و دلقک ببینید. او ذاتا وفادار به قانون و وفادار به عشق است، البته عشق حقیقی زیرا او به انواع عشق های دیگر اصلا علاقه ای ندارد. در مناسبات خود به زن متولد این ماه سعی کنید از جر و بحث کردن خودداری کنید زیرا هیچگاه برنده نمی شوید. عشق زن متولد شهریور از چنان کرمی و خلوص برخوردار است که بدون شک مورد رشک و حسد دیگران قرار می گیرد. این زن در مقابل اقرار به گناهان خویش سرسختی عجیبی نشان می دهد و به همین دلیل شما باید خطا های وی را به نجوی به او گوشزد کنید که جنبه انتقاد نداشته باشد. در دوران نامزدی هر بار که به دیدن وی می روید، خوش بو ترین ادکلن ها را به خود بزنید و بهترین و مرتب ترین لباس ها را بپوشید و قشنگ ترین کراوات ها را بزنید تا پاداش خود را بگیرید. اگر شما زن متولد شهریور دارید بچه های خود را هرگز با لباس پاره و کثیف و بینی پاک نکرده نخواهید دید. او منزل خود را با انواع گل ها تزیین می کند و همیشه با پختن شیرینی و کیک شما را سوپرایز می کند.از نظر لباس پوشیدن بسیار مرتب است و از نظر هم‌ صحبتی بهتر از او خدا خلق نکرده زیرا عملا می تواند راجع به هر موضوعی عقاید منطقی و درستی ابراز کند. او پول شما را هرگز بیهوده خرج نمی کند و اسرار زندگی شما را با شدت حفظ می کند.

طالع بینی مرد متولد مهر:

با انصاف، زن پرست، خوش سلیقه و گاه تنبل و بی اعتنا به زندگی. این مرد به هیچ وجه مایل به رنجاندن دیگران نیست. اگر شوهر متولد مهر دارید،‌همیشه به سر و وضع خود برسید، خانه را تمیز و مرتب نگه دارید و در میحط آرام خانه سر و صدا راه نیندازید و حتما در یکی دو اتاق پرده رنگ آبی آویزان کنید. تجربه نشان داده دختری که در دام عشق یک چنین مردی بیفتد دیگر هرگز نمی تواند خود را خلاص کند. او خیلی راحت می تواند با یک لبخند قلب و نظر شما را به سوی خود جلب کند. در کشمکش و مبارزه متولد مهر ماه اکثر اوقات شما بازنده هستید. مرد متولد این برج قدرت عجیب و باور نکردنی در جلب نظر کسانی دارد که با وی کدورتی پیدا کردند. اسلحه اصلی او در رفع کدورت همان لبخند معروف می باشد. او صادقانه دست دوشتی به سوی کسی که از وی دلگیر شده است دراز می کند و اگر لازم باشد آن قدر این کار را تکرار می کند تا صداقتش کار خود را انجام دهد. یکی دیگر از ویژگی های ذاتی مرد متولد مهر قابل اعتماد بودن اوست، شما می توانید بطور درست و کامل به او اعتماد کنید. مرد متولد مهر معتقد است که پول را باید صرف اموری کرد که زیبایی و یا شادمانی به همراه داشته باشد. حضور برای جمعی که ایشان را به خوبی نمی شناسند برای وی غیر قابل تحمل است.مرد متولد مهر خواهان معاشرت و دوستی با تمام افرادی است که از هوش، معلومات و درایت فراوانند. نکته جالب توجه ور مورد مرد متولد این ماه اینکه او خودش ممکن است حداکثر بی نظمی را در منزل داشته باشد، اما به هیچ وجه یک خانه آشفته و بهم ریخته را تحمل نمی کند.

طالع بینی زن متولد مهر:

معمولا استخوان بندی درشتی دارد نسبتا سنگین وزن است. در هر موقعیتی چه جزئی و چه مهم هوشیاری و لنصاف و قدرت استدلال خود را ظاهر می سازد و از انزوا و تنهایی نفرت دارد. از نظر طرز فکر شباهت های زیادی بین او و مرد ها مشاهده می گردد و به هنگام بحث و گفت و گو برداشت های او مردانه به نظر می رسد. اگر او یک مخبر سیاسی و نویسنده باشد، در فصل انتخابات می تواند قابلیت بی نظیر خود را در مقایسه جناح های مختلف و احزاب گوناگون بروز رساند. در آشنایی و دوستی خود با یک زن متولد مهر خیلی زود به این حقیقت‌پی می برید که او جدا از انصاف و قضاوت بی طرفانه نمی تواند زندگی کند. به نظر او هر کاری و هر تصمیمی باید انسانی و عادلانه باشد. بیشتر زنان متولد مهر چه قبل و چه بعد از ازدواج مشغول کارند، زیرا برلی خرید چیز هایی که به آن سخت علاقمندند نیازمند پول می با شند. زن متولد این برج از انزوا و تنهایی تنفر دارد؛ همیشه میان جمع حلقه دوستان است. به اصل دوستی و صمیمیت معتقد بوده و حق دوستی را ادا می کند. زن متولد مهر بطور کلی بسیار فهمیده است و قدرت تجزیه و تحلیل فراوان دارد و می تواند در حل مشکلات اداری و یا تجاری فوق العاده مفید باشد. شما در زندگی مشترک با زن متولد مهر از مزایای اخلاقی زیادی برخوردار خواهید بود و پس از مدتی زندگی با این زن متوجه می شوید که خیلی بیش از حد تصور به کمک های ا مخصوصا هنگام‌ گرفتاری نیازمند هستید.

طالع بینی مرد متولد آبان:

تیزهوش، با اراده، پدری دلسوز و مهربان. مواظب باشید که به مرد متولد این ماه دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نکنید زیرا که انتقام و عکس العمل او بسیار سوزنده و خطرناک است. مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در کار مردی قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است. مرد متولد این ماه در برخورد با مشکلات به جای غر زدن، ترسیدن و گله کردن با شجاعت قدم به میدان مبارزه می گذارد و در دل خود بر این عقیده است که پیروزی نهایی از آن اوست. طبع او عالی است و دوستان خود را از طبقه باهوش و با شخصیت انتخاب می کند و دوست دارد با مردم عالی مقام ‌و ارزنده رفت و آمد داشته باشد. در عین حال که فرزندان خود را با نهایت عشق دوست می دارد ولی مجال لوس شدن به آن ها نمی دهد. بچه های چنین مردی درس های آموزنده از پدر خود می گیرند و در زمان بزرگی متوجه خواهند شد که حذبه و سخت گیری های پدرشان چقدر در تربیت آنها اثرات حیاتی داشته است.

طالع بینی زن متولد آبان:

خانه دار و گرم، طناز و زیبا، جاه طلب، جذاب، یا عاشق است یا دشمن، موقع شناس، مغرور و با اعتماد به نفس، علاقه نهایی اش به این است که کاش مرد به دنیا آمده بود چنان که خود را هرگز صد در صد زن نمی داند. او به آن عده از هم جنسان خود که حالت معشوقه، زن کدبانو، مادر فداکار را دارند به دیده حقارت می نگرند زیرا معتقد است زن از لحاظ قدرت روحی چیزی کمتر از مرد نیست. او می تواند معصومانه ترین عشق ها و زهرآگین ترین نفرت ها را داشته باشد و بالاخره او می تواند گاه مثل کبوتر عاشق پیشه و گاه خشن و سرد مثل پولاد باشد. نهاد این زن سرشار از یک صبور ایوبی است اما به علت تسلط بر نفس خیلی خوب می تواند این حس خود را نیز مثل احساسات دیگر خویش تحت کنترل بگیرد و تنها در یک مورد است که او نه می تواند ونه می خواهد که از این صبر استفاده کند و آن هم موقعی است که پای عشق در میان باشد. این زن بر خلاف اکثر زن ها راز دار است و خدا می داند که در گنجینه دل خویش چه اسراری دارد. زن متولد این برج بسیار قابل اعتماد است و نسبت به افراد لایق، پر قدرت و شایسته شدیدا وفادار است و به افراد ضعیف النفس  و نالایق گوشه چشمی هم نمی اندازد. زن متولد آبان به رنگ‌ های جگری، حنایی و بنفش علاقه زیادی دارد و سعی می کند از این رنگ ها در تزیین منزل استفاده کند.

طالع بینی مرد متولد آذر:

صادق و راستگو، خواهان آزادی و بی قیدی، دمدمی مزاج، طرفدار تنوع و مسافرت و بطور خلاصه خطرناک تری شوهر دنیا است. مرد متولد آدر فوق العاده خوش شانس است بطوری که اگر با مس دست بزند طلا می شود. او صاحب بزرگ ترین کلکسیون دوست و آشنا در دنیاست و این دوستان اغلب واقعی هستند. بسیار رک گو و صادق است، کسانی که از رک گویی او آزرده خاطر می شوند چند صباحی با او بد می شوند اما پس از مدتی پی می برند که او بدون هیچ قصد و غرضی حقیقت تلخ را گفته و منظور آزار و اذیت نداشته است.کنجاوی مرد آذر و بی قراری او در فیضله دادن به مشکلات چنان زیاد است که  براستی نمی توان حدی برای او قائل شد.او در رفتار و گفتار کمی بی ملاحظه است اما بد جنس و موذی نیست. راجع به بد زبانی و نحوه سخن گفتن او باید گفت که او بدون سیاست و ملاحظات، کلمات را از چله کمان دهان خارج می کند بطوری که ممکن است کلام او قلب شما را جریحه دار کند اما اگر قدری مقاومت به خرج دهید و به ِن عادت کنید آن وقت تا آخر عمر از قرار داشتن در کنار مردی که دل و زبانش یکی است بسیار احساس آرامش خواهید کرد. یکی از اشکلات لزرگی که این مرد با آن مواجه است، پیدا کردن و به کار بردن لغات مناسب در موقع حرف زدن است در نتیجه اغلب مجبور می شود گفته های خود را با جملات دیگری حل و اصلاح کند.تنها موردی که پدر متولد آذر از خود خشونت و سختی نشان می دهد مو قعی است که از بچه های خود دروغ بشنود. یادتان باشد به خاطر بچه ها او را فراموش نکنید. با فرزندان خود خصوصا فرزندان ‌پسر خیلی صمیمی و رابطه نزدیکی دارد به نحوی که پس ‌از سن ۱۳-۱۴ سالگی نوعی حالت رفاقت بینشان پیدا می شود و هرچه بچه ها بزرگ تر می شوند این رفاقت عمیق تر و افزون تر می شود.

طالع بینی زن متولد آذر:

مهمان دوست،راست گواما بد زبان ،اهل منطق و واقعیت.بی ریا و پول خرج کن.اگر حسود و بد کینه هستید هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید.او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف  بزند و چه بسا گاه و بی گاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر شوید.اگر می خواهید با همسر متولد آذر زندگی آرامی داشته باشید هرگز به وی دستور ندهید؛ بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند، بیان کنید و یقین داشته باشید هرگز با خواسته انجان نشده مواجه نخواهید ش. زن متولد آذر بسیار خوش اشتها است و علاقه خاصی به غذا های چرب دارد. پول را به خاطر رفاه بیشتر دوست دارد و به خود آن علاقه ای ندارد. با ۸توجه به این امر رسیدگی و حسابداری به دخل و خرج را هیچ گاه به او محول نکنید. از نظر مهمان داری و پذیرایی و دست و دل بازی حتی متولدین مرداد هم به او نمی رسند و همیشه از مهمانان خود بطور شاهانه پذیرایی می کند. از زبان تند و تیز او غافل نشوید. اگر ناراحت و عصبانی بشود مطالبی را بر زبان می آورد که مو بر اندام شما راست خواهد شد. مادر متولد آذر بیش از هر مادری مورد علاقه فرزندان خود قرار می گیرد چرا که علاوه بر وظایف مادری هم‌ بازی و دوست ایشان خواهد بود.

طالع بینی مرد متولد دی:

قدرت طلب، خانواده دوست، خوددار و سرد و در عرصه عشق کم حرف و کم تظاهر از ویژگی های این ماه است. مرد متولد دی دیواری به ظاهر غیر قابل عبور به خود می کشد اما در حقییت این چنین نیست بلکه بسیار هم جاه طلب و شهرت پرست است. او چنین وانمود می کند که اصلا نیازی به تعریف و تمجید ندارد اما حقیقت این است که او با تمام وجود خواهان‌ آن است که مرتبا به او بگویید که چه مردی خوب، با هوش و خوش قد و قامتی است. او در جوانی بسیار جدی است اما پا به سن که می گذارد نرم می شود تا جایی که به یک آدم خوش مشرب و اجتماعی تبدیل می شود. ابراز علاقه و عشق را باید به وی یاد بدهید در غیر این صورت  برای تمام عمر از شنیدن جملات عاشقانه و کلمات زیبا از دهان او محروم خواهید ماند. از سال های اول زندگی از نظم و ترتیب چنین مردی واقعا تعجب می کنید زیرا نظم در هر کارش جریان دارد. حمایت مرد متولد دی از همسر و فرزندانش زیاد و جدی است و با گذشت زمان تغیر نمی کند. او بر خلاف اغلب مرد ها هرچه بیشتر پا به سن می گذارد سر زنده تر و شاداب تر می شود.

طالع بینی زن متولد دی:

بسیار جاه طلب، کدبانو، منظم، زود رنج، خوش لباس، کمی لجباز و آراسته می باشد. زن ‌متولد دی با نظم و اراده ی خواست خود می تواند رهبری احزاب و موسسات خیریه را بدست آورد. او از لحاظ شغلی با هر کاری قابل تطبیق است. عدم اعتماد به نفس یکی از نقاط ضعف زن این ماه است. او دارای پوست بسیار حساسی است و به این جهت کمتر آرایش می کند اما صورت با نمکی دارد و احنیاج به آرایش ندارد. یکی از نکات قابل توجه و عجیب در مورد زن این ماه این است که او خیلی زیاد و به طرز عجیبی به وضع و ظاهر خود توجه دارد. او ممکن است دختر یک کارگر ساده باشد اما هر بار که ملاقت او می روید چنان سر و وضع و رفتاری از او می بینید که گویی در خانواده ثروتمند بزرگ شده اما اگر لازم باشد صورت خود را با سیلی سرخ نگه می دارد. این زن از نادرستی بیزار است و بسیار خانواده دوست است. در واقع مردی که با این زن ازدواج می کند در حقیقت با تمام خانواده ازدواج کرده. اگر پدر و مادرش بیمار شوند، او وظیفه خود می داند که شما را هفته ها و یا حتی ماه ها تنها بگذارد و به منزل پدری خود برگردد و خود نیز مانع  رابطه و علاقه و تمایل شما به پدر و مادرتان نمی شود.

طالع بینی مرد متولد بهمن:

مرد متولد بهمن به هیچ وجه در امور عشقی شبیه مردان دیگر نیست.یک چنین انتظاری از این مرد بدون شک موجب ناامیدی شما خواهد شد.یکی از دلایل دیر ابراز کردن عشق متولد بهمن ،خودداری از برملا کردن راز دل خویش است اما علاقه شدیدی به آگاه شدن از اسرار دیگران دارد.گروهی از مردان بهمن ماه به شدت وسواسی هستند که شاید علت آن ترس خارق العاده آنها از میکروب و بیماری است.بدترین خصلت آنها این است که بر خلاف متولدین خرداد،مرداد،مهر و دی به این آسانی ها تن به ازدواج نمی دهند.حسادت در قاموس این مرد معنا ندارد؛وتا زمانی که خلاف آن ثابت نشده به شما اعتماد نشان می دهد.بررسی ها نشان می دهد ثروت اغلب ثروتمندان این ماه یا باد آورده است و یا در اثر برخورداری از کمک دوستان و اطرافیان گرد آوری شده است.مردی که در بهمن به دنیا آمده قادر به بازگو کردن احساسات عاشقانه خود نمی باشد و این بی تجربگی گاهی از جانب جنس مخالف سوء تعبیر می گردد.اغلب مردان متولد این برج خود خواه و مغرور هستند اما دقت کنید که این نقص رابه رخشان نکشید زیرا به هیچ وجه نمی توانند انتقاد را تحمل کنند و این ضعف در آنها به قدری شدید است که به طور کلی اعتماد به نفسشان را می گیرد.

طالع بینی زن متولد بهمن:

کنجکاو، رفیق باز، غیر قابل پیش بینی، غافل گیر کننده و کم علاقه با آداب  اصول سنتی زناشویی.

زن متولد این برج می تواند با شما رابطه ی بسیار شاد و حسنه داشته باشد به شرط آنکه او را آزاد بگذارید و اجازه دهید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد. او متعلق به همه کس و همه جاست و در عین حال از آن هیچ کس نیست. اصرار یک دختر متولد بهمن به آزادی بسیار جدی است اما وفاداری او به کسی که عشق را در یک چنین قالبی قبول داشته باشد نیز بی نهایت است. زن این برج به زندگی زناشویی  پایبندی زیادی نشلن نمی دهد و فقط در شرایط خیلی استثنایی ممکن است با قید و بند زندگی زناشویی خود را وفق دهد به همین جعت تعداد زنان طلاق گرفته متولد بهمن به نسبت خیلی بیشتر از ماه های دیگر است. بیشتر زنان این برج  دارای ظاهری زیبا و فریبنده هستند و پس از متولدین ماه مهر تعداد خوشگل های این‌ ماه از همه بیشتر است و حداقل این است که خیلی بانمک هستند. این زن قوه ادراک و قدرت انتقال و حس پیش بینی دارد. او موجودی است که چند روز جلوتر از دیگران زندگی می کند و به این ترتیب تنها کسی است که میتواند شما را دقیقا از عواقب کار ها با خبر سازد. به نفع شمایت که آنچه را که راجع به آینده می گوید با اطمینان خاطر قبول کنید.

طالع بینی مرد متولد اسفند:

مرد اسفند به هیچ وجه حد وسط ندار  یا منفی کامل یا مثبت کامل. ذاتا کم حرف و قوی هستند، چون کمی عجیب و غریب و غیر عادی هستند. مردم‌ بویژه زنان مجذوب آنها می شوند. اگر می خواهید زن یک مرد اسفندی شوید مواظب باشید از او زیاد انتقاد نکنید از کم کاری و خونسردی او نرنجید و حتما هفته ای دو سه بار به او بگویید که دوستش دارید، اگر او تا سن ۲۵-۳۰ سالگی نتوانسته باشد از موقعیت های زندگی بهره گیری کند و بار هود را ببندد، بعید به نظر می رسد که آینده درخشانی داشته باشد. بسیاری از مردان اسفند که قدرت ریسک کردن را ندارند از صمیم قلب به آنچه که دارند دل خوش و راضی می شوند، بدون اینکه توجه داشته باشند که همسر و فرزندانشان ممکن است اصلا راضی نباشند. او بیشتر عمر خود را در رویا های طلائی خویش به سر می برد. مرد متولد اسفند متعصب نیست و هرگز به قضاوت نمی نشیند. او تا زمانی که شخصا به مطلبی پی نبرده باشد نظریه ای ابراز نمی کند و به ندرت به کسی اتهامی وارد می کند ولی در مقابل به میزان وسیع گذشت از خود نشلن می دهد. مرد متولد این نام مثل یک اسفنج و یا گیرنده قوی است که هرچه در اطرافش باشد جذب می کند بدون اینکه خوبی و بدی آن ها تاثیری در میزان این جذب داشته باشد. مرد متولد این برج هر چند وقت یک بار نیاز شدیدی به استراحت پیدا می کند. این استراحت باید جسمانی و روانی باشد. حساسیت او در این دوره به قدری شدید می شود که کوچک ترین نسیمی ممکن است برای سلامتی اش مشکل ایجاد کند. او دروغ گویی زبر دست هم‌ هست. چنان دروغ می گوید که هرگز متوجه آن نمی شوید. اما حسادت در این شخص خیلی دیده نمی شود و اگر هم حسود باشد چنان با مهارت خود را کنترل می کند که چیزی از ظاهر وی مشهود نباشد. از نظر بچه ها او یک پدر شاد است زیرا آن ها را مرتب به قایق سواری، شنا و دوچرخه سواری می برد و یا در منزل با آن ها قایم موشک بازی می کند. او با صبری شبیه صبر ایوب به مسائل و مشکلات کودکان خود گوش می دهد و مایل است آن ها را افرادی روشنفکر و فهمیده بار بیاورد.

طالع بینی زن‌ متولد اسفند:

زن اسفند ماه مانند ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است. او بسیار جذاب است اما زیرظاهر جذاب خود گزندگی تندتری از فلفل پیدا می کند.او از بسیاری از جهات بی نظیر است.او نه تنها کسی نیست که بخواهد بر مرد زندگی خود حکومت داشته باشد بلکه حاضر است با بردباری بی نظیری تمام خود خواهی های یک مرد را تحمل کند فقط به شرط آنکه به طور کامل مورد حمایت او قرار بگیرد.ناراحت ترین مرد در جوار زن اسفندی احساس آرامش می کند؛اوآبی است که روی آتش ریخته می شود.این زن سخت رویایی است و با وجود آنکه کوچکترین اطلاعی از اصول تنظیم بودجه ندارد ،خیلی خوب لباس می پوشد،مهمانی میدهد و کرایه خانه را به موقع می پردازد.رابطه بر قرار کردن این زن با دیگران منحصر به فرد است.از زن همسایه گرفته تا رفتگر محل و بقال سر کوچه با او سلام و علیک بسیار دوستانه ای دارند.او عملا موجودی است که هیچ کس وی را دشمن خود نمی داند.بی جهت نیست که گفته اند زنان متولد اسفند مانند کندو ،و مردان هم زنبور عسل این کندو هستند

طالع بینی ماه های سال زن و مرد
4.6 (91.11%) 9 votes
0
برچسب ها :